Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

Atkārtoti definējiet automašīnu nomu, rīkojoties atklāti, godīgi un caurspīdīgi

Iepazīstinām ar mūsu viena zīmola un vairāku produktu stratēģiju.

Automašīnu nomas nozare ir bēdīgi mulsinoša un grūti saprotama, kas bieži vien liek klientiem būt neapmierinātiem un apmulsušiem. Klienti, kas meklē labākos piedāvājumus, parasti apmeklē internetu un atrod neskaitāmus zīmolus un pirkuma iespējas. Tomēr trūkst skaidrības par to, kādi zīmoli sniedz kāda līmeņa pakalpojumus un kas ir iekļauts/izslēgts nomas maksā.

Nozare izglīto klientus koncentrēties uz labāko pieejamo cenu, taču, parādot labāko cenu, nozare nepārprotami nespēj būt atvērta, godīga un caurspīdīga pret patērētāju, parasti nedefinējot, kas ir tieši iekļauts vai izslēgts, kā arī tas, kas var kļūt par obligāts pirkums kasē.

Mēs vēlamies to mainīt un esam spēruši drosmīgo pirmo soli, lai no jauna definētu automašīnu nomas nozari, ieviešot novatorisku jaunu piedāvājumu “viens zīmols, vairāki produkti”, lai piedāvātu klientiem lielāku vieglumu, elastību, atvērtību un pārskatāmību. Mēs vienkārši esam nodevuši izvēli atpakaļ klientam, kurš, izmantojot mūsu vairāku produktu piedāvājumu, var vienkārši izvēlēties produktu, kas viņam ir piemērots ieslēgumu, nobraukuma un pārsniegumu un noguldījumu izmaksu ziņā.

Tātad, ja jūs meklējat automašīnu nomas pieredzi, kurā varat baudīt lieliskas cenas, bet izvairīties no pārsteigumiem pie kases, tad izvēlieties Green Motion daudzproduktu.

Katrs no mūsu vairākiem produktiem ir izstrādāts, lai sniegtu jums tādu nomas pieredzi, kādu vēlaties saņemt, neatkarīgi no tā, vai tā ir dienas labākā likme vai produkts, kas nodrošina lielāku vai neierobežotu nobraukumu un mazāku vai nulles pārsniegumu. Lūdzu, skatiet tālāk katra mūsu produkta aprakstu, kā arī īsu video, kurā sniegts papildu skaidrojums. Jūs ievērosiet, ka, meklējot Green Motion labāko cenu, katrs produkts tiks parādīts blakus, ļaujot jums viegli izlemt, kurš no tiem ir piemērots jums.

Pamata – mūsu labākā cena

Mūsu Basic pakete ir ideāli piemērota, ja meklējat vislabāko cenas un vērtības attiecību, ja neesat pārāk tālu un esat pārliecināts, ka jūsu plāni nemainīsies kā Basic. Mūsu pamata komplektu nevar mainīt, atcelt vai atmaksāt, bet pretī tā piedāvā lielisku automašīnas nomas cenu. Lūdzu, ņemiet vērā, izvēloties Green Motion Basic, jums ir jāsedz liela pārsnieguma summa un depozīts, kas tiks pilnībā parādīts, meklējot jūsu izvēlēto automašīnu. Diemžēl mēs nevaram pieņemt debetkartes, un būs nepieciešama kredītkarte.

 • Ierobežots nobraukums
 • Liela atbildības summa
 • Liels depozīts
 • Degviela – Same to same
 • Nav — atceļams/izmainams/neatmaksājams

Noskatieties mūsu Basic ievada video

Plus+ - ietver atcelšanu

Ja meklējat nedaudz lielāku elastību iespējamiem grozījumiem vai atcelšanai, mūsu Plus+ pakete būs jūsu labākā izvēle. Izmantojot Plus+, jūs arī gūstat labumu no mazāka depozīta un pārpalikuma, kā arī atcelšanas rindas saskaņā ar Noteikumiem un nosacījumiem. Nepieciešamā pārmaksa un depozīts tiks parādīts, meklējot cenu, veicot rezervācijas procesu, bez slēptām maksām. Diemžēl mēs nevaram pieņemt debetkartes, un būs nepieciešama kredītkarte.

 • Ierobežots nobraukums
 • Vidēja atbildības summa
 • Uz pusi samazināts depozīts
 • Degviela - same to same
 • Atcelšana pēc noteikumiem un nosacījumiem
Noskatieties mūsu Plus+ ievada video

Premium – augstākās kvalitātes aizsardzība par lielisku cenu

Ja meklējat papildu priekšrocības un elastību, mūsu Premium pakete ir jūsu labākā izvēle. Premium piedāvā fantastisku cenas un kvalitātes attiecību ar zemu pārmaksu un depozītu un neierobežotu nobraukumu visā jūsu nomas laikā. Diemžēl mēs nevaram pieņemt debetkartes, un būs nepieciešama kredītkarte

 • Neierobežots nobraukums
 • Zema atbildibas summa
 • Neliels depozīts
 • Degviela - same to same
 • Atcelšana pēc noteikumiem un nosacījumiem
Skatieties mūsu Premium iepazīšanās video

Premium Plus – sniedz jums sirdsmieru

Premium Plus ir izstrādāts tā, lai tas būtu visplašākais produkts, ja jūs meklējat pilnīgu sirdsmieru un ērtības visā nomas laikā. Premium Plus piedāvā bezrūpīgu pieredzi ar nulles pārsniegumu un zemu depozītu, kā arī neierobežotu nobraukumu jūsu nomas laikā. Mēs esam arī iekļāvuši dažas bezmaksas ekstras, lai jūs varētu dalīties braukšanā ar kādu citu, pievienojot papildu vadītāju, vai pieprasīt GPS vai bērnu sēdeklīti bez maksas. Premium Plus ietver arī bezmaksas atcelšanu līdz 48 stundām pirms nomas sākuma, tādējādi nodrošinot papildu elastību.

 • Neierobežots nobraukums
 • Nekādas atbildības par auto
 • Ļoti zems depozīts
 • Degviela - same to same
 • Iekļauts stiklu un riepu bojājumi
 • Saņemiet par brīvu līdz 2 papildus ekstrām
 • Bezmaksas atcelšana līdz 48 stundām pirms nomas
Skatieties mūsu ievada video

Iegūstiet labāko no savas automašīnu nomas pieredzes

Kā redzat, mēs esam smagi strādājuši, lai nodrošinātu atklātu un pārskatāmu veidu, kā izvēlēties nākamo automašīnu nomu, taču mēs vēlamies, lai jūs gūtu vēl vairāk no savas automašīnu nomas pieredzes. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam jums fantastisku cenas un kvalitātes attiecību, vienlaikus sniedzot palīdzīgu roku apkārtējai videi, taču, lai jūs varētu gūt maksimālu labumu no nomas, mēs lūgsim jūs pievērst īpašu uzmanību mūsu noteikumiem un nosacījumiem un nodrošināt, ka jūs nepieciešamo identifikācijas dokumentu un dokumentus pirms ierašanās jūsu izvēlētajā Green Motion vietā. Lūdzu, ņemiet vērā arī, ka mēs nepieņemam debetkartes un ir nepieciešama derīga kredītkarte uz vadītāja vārda.

Turklāt pirms nomas sākuma ir ļoti svarīgi veltīt laiku un pūles, lai nodrošinātu, ka jūsu transportlīdzekļa stāvoklis ir pareizi attēlots jūsu nomas līgumā un/vai transportlīdzekļa stāvokļa pārskatā (VCR), tāpat kā esat parakstījis par transportlīdzekļa stāvokli, jūs varat būt atbildīgs par jebkādiem bojājumiem, un tas var radīt papildu izmaksas. Vēlreiz, lai nodrošinātu jūsu sirdsmieru, mēs iesakām nofotografēt savu nomāto transportlīdzekli, kurā ir redzams reģistrācijas numurs / numura zīmes numurs, īpaši norādot riteņus un riepas, jo tās ir viena no visbiežāk bojātajām transportlīdzekļa vietām.

Lai saņemtu papildu palīdzību, esam izveidojuši īsu animāciju, kas ilustrē visbiežāk sastopamās transportlīdzekļa bojājumu vietas (mūsu bojājumu vietas) un klienta transportlīdzekļa pārbaudes video, lai pārliecinātos, ka nekas netiek palaists garām.

Skatiet mūsu bojājumu karstā punkta video Skatiet mūsu klientu pārbaudes video

Atcerieties, ka līdz pat 20% no mūsu nomas klientiem var piedzīvot sava veida bojājumus nomas transportlīdzekļa lietošanas laikā. Automašīnas bojājumus dažreiz nav radījis jūs vai kāds, kas atrodas ar jums, bet var rasties, ja transportlīdzeklis tiek atstāts viens, piemēram, autostāvvietā to aizķer cita transportlīdzekļa durvis. Tāpēc ir svarīgi, lai pirms nomas uzsākšanas jūs pilnībā pārbaudītu sava transportlīdzekļa stāvokli, un mēs iesakām mūsu Premium Plus produktu, kas tiek piegādāts ar nulles pašrisku.

Paldies, ka izvēlējāties Green Motion, mēs ceram apkalpot jūsu automašīnas nomas vajadzības visā pasaulē.