Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

Laipni lūdzam Green Motion

Mēs izceļamies ar pēdām, ko atstājam aiz sevis.

Uzņēmums Green Motion ir dibināts 2007. gadā Apvienotajā Karalistē, un tagad tas ir atzīts par pasaulē vadošo automašīnu un furgonu nomas pakalpojumu sniedzēju ar zemāku CO2 emisiju līmeni. Mēs piedāvājam saviem klientiem gan atpūtai, gan biznesam iespēju baudīt izdevīgu transportlīdzekļu nomu, vienlaikus palīdzot samazināt globālo CO2 emisiju ietekmi, kas saistīta ar ceļošanu pa ceļu.

Izmantojot automašīnu un furgonu nomas pakalpojumus 60 valstīs un vairāk nekā 600 vietās visā pasaulē, katra vieta piedāvā augsta līmeņa pakalpojumus, ko sagaidāt no Green Motion, nodrošinot plašu videi draudzīgu automašīnu nomu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai dodaties romantiskā ceļojumā vai ģimenes piedzīvojumā, kā arī no bezceļa 4x4 līdz jaudīgajiem VW Up!, kas ir ideāli piemērots ceļojumiem pilsētā, mēs jums palīdzēsim.

Papildus zemākas emisijas transportlīdzekļu piedāvāšanai nomā, mēs visās mūsu atrašanās vietās īstenojam pilnīgu vides politiku, kas nodrošina, ka, ja iespējams, kompensējam mūsu oglekļa pēdas nospiedumu un samazina ietekmi uz vidi līdz minimumam.

Beidzot ir iespēja nolīgt zaļākus transportlīdzekļus no zaļāka uzņēmuma.

Rezervējiet tūlīt, lai pie mums rezervētu automašīnu nomu jebkurā no mūsu pasaules lidostām vai centra vietām un saņemtu tirgū labākās automašīnu un furgonu nomas cenas ar atlaidi. Paldies, ka izvēlējāties Green Motion savām starptautiskajām automašīnu un furgonu nomas prasībām. Mēs ceram uz drīzu tikšanos un pārsniegsim jūsu cerības.

LV Green Motion Car Rental Green Heart 767x767

Vides politika

Mēs apzināmies, ka mūsu ikdienas uzņēmējdarbībai būs ietekme uz vidi. Papildus tam, ka mums ir videi draudzīga flote, mums ir arī vides politika, lai nodrošinātu, ka mēs varam izdarīt labāku izvēli, ja mēs to darām. Mēs strādājam, lai mūsu biznesa lēmumos iekļautu vides aizsardzības iespējas un, kur vien iespējams, savā galvenajā birojā un visā mūsu globālajā tīklā pieņemtu videi nekaitīgākas alternatīvas.

Izīrē no godalgota uzņēmuma