Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

Rūpējoties par apkārtējo pasauli

Aktīvi samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi, mēs sākām kā uzņēmums. Mēs rūpējamies par vidi un veicam pasākumus visās uzņēmējdarbības jomās, lai samazinātu ietekmi, pārstrādātu, kur vien iespējams, un pēc iespējas vairāk izmantotu atjaunojamo enerģiju. Ikviena franšīze, kas sadarbojas ar mums, izvēlas šo politiku, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka jebkurā vietā un laikā, kad izvēlējāties Green Motion nomu, jūs izvēlaties uzņēmumu, kuram tas rūp.

LV Green Motion Car Rental Frog 767x767

Visās mūsu darbības jomās mēs :

  • Pilnībā ievērojam visas attiecīgās vietējās juridiskās prasības, prakses kodeksus un noteikumus
  • Cenšamies novērst zemes, gaisa un ūdens piesārņošanu
  • Samazinājām ūdens un enerģijas patēriņu
  • Samazinājām atkritumu daudzumu un palielinājām otrreizējo pārstrādi mūsu atkritumu apsaimniekošanas procedūru ietvaros
  • Izmantojam videi draudzīgākus produktus un ilgtspējīgus materiālus visu mūsu biroju iekārtojumā visā mūsu tīklā
  • Iesaistam klientus, piegādātājus un partnerus mūsu mērķu īstenošanā
  • Veicam videi draudzīgu iepirkšanos.

Tātad, ko mēs patiesībā darām?

Videi draudzīgs autoparks

Mēs cieši sadarbojamies ar dažiem no pasaulē pazīstamākajiem motoru ražotājiem, tostarp Citroen, Toyota, Honda, Lexus un BMW, un mēs esam priviliģētā stāvoklī, jo varam nomāt transportlīdzekļus, kas ir vismodernākās vides tehnoloģiju jomā. Mēs esam rūpīgi atlasījuši transportlīdzekļus no katra mūsu partneru ražotāja, kas ļauj mums patiesi piedāvāt nomas transportlīdzekļu izvēli visā diapazonā, no mazām pilsētas automašīnām līdz luksusa limuzīniem, un tas viss sniedz mūsu klientiem iespēju samazināt CO2 emisijas.

Zaļā enerģija

Vajadzības gadījumā mēs uzstādām elektroenerģijas ražošanu, ko atbalsta vēja turbīnas vai saules enerģijas tehnoloģijas. Pirms kādas no mūsu transportlīdzekļu nomas vietas atvēršanas veicam pilnu novērtējumu, lai iegūtu izpratni par jaudas prasībām, kas savukārt ļauj noskaidrot labāko elektroenerģijas un siltuma nodrošināšanas veidu.

Dažos gadījumos mūsu atrašanās vietām ir jāsaņem elektroenerģijas padeve (vai alternatīva apkure) caur valsts tīklu. Šādā gadījumā atrašanās vietām ir obligāti jāizmanto elektroenerģijas piegādātāji, kas izvēlēti to “zaļāko” pilnvaru rezultātā. Katrā nomas vietā ir zema enerģijas patēriņa apgaismojuma vienības un tiek izmantotas zemas enerģijas spuldzes. Dažos gadījumos mēs uzstādām pasīvos sensorus, kas automātiski ieslēdz un izslēdz apgaismojumu (atkarībā no konkrētās telpas, ko tie apgaismo, un tās lietojumu), lai palīdzētu vēl vairāk samazināt enerģijas patēriņu.

Pārstrādes zonas

Mēs uztveram otrreizējo pārstrādi nopietni un daudzās mūsu atrašanās vietās esam ierīkojuši pārstrādes zonas (lidostās vietas var būt nedaudz ierobežotas, taču mūsu darbinieki vienmēr palīdzēs jums atrast tuvāko pārstrādes punktu, ja jautāsiet).

Mēs pārstrādājam visus pieņemtos pārstrādājamos materiālus (tas dažādās valstīs var atšķirties), pārstrādājam ūdeni, ko izmantojam transportlīdzekļu tīrīšanai, mūsu darbinieku telpās ir pārtikas atkritumu tvertnes un ļoti mudinām savus klientus izmantot zonas, kad jūs apmeklējat. Ērtības labad tie ir apzīmēti ar krāsu kodiem, taču darbinieki vienmēr ir gatavi palīdzēt, ja neesat pārliecināts.

Izmantojot ilgtspējīgus materiālus

Kad mēs izveidojam savas atrašanās vietas, mēs pieliekam visas pūles, lai atrastu vietējos videi draudzīgus piegādātājus un izveidotu atrašanās vietu pēc iespējas efektīvākā veidā. Mūsu mērķis ir iegūt grīdas segumu no pārstrādātiem kokmateriāliem un dažos gadījumos pat izmantot vecas riepas, ja iespējams, izkārtnēm izmantojam otrreiz pārstrādātus materiālus, līdz minimumam samazina papīra patēriņu (lai gan daži no tiem būs nepieciešami, tāpēc mēs iegūstam pārstrādātu papīru) un nodrošinām, ka visi būvniecības atkritumi atkārtoti izmantots citā vietā vai pārstrādāts.

Auto sagatavošana

Mēs iegūstam videi draudzīgas un bioloģiski noārdāmas ķimikālijas un, protams, visus tukšos konteinerus pārstrādājam (ja iespējams, mēs pērkam lielākus uzpildes izmērus, lai samazinātu atkritumu daudzumu). Mēs arī samazinām ūdens patēriņu, ieviešot alternatīvus veidus, kā mūsu transportlīdzekļus apkalpot, piemēram, tīrīšanu ar tvaiku, ūdens uztveršanu un pārstrādi, kā arī, ja iespējams, bezūdens tīrīšanas procesus.

Visi Green Motion darbinieki ir atbildīgi par darbu, lai sasniegtu šajā politikā ietvertos mērķus.

Tā kā mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot savas vides iniciatīvas, mēs priecājamies par jebkuru jūsu ieguldījumu vai ieteikumus jebkurā mūsu biznesa jomā. Ja vēlaties iegūt papildu informāciju par mūsu saistībām attiecībā uz vidi vai vēlaties sniegt ieteikumus, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu [email protected].