Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

Pievienojieties pasaules vadošajai automašīnu nomas frančīzei

Apvienotajā Karalistē 2007. gadā dibinātais Green Motion ir vienīgais 100% franšīzes transportlīdzekļu nomas uzņēmums Apvienotajā Karalistē, kas piedāvā nepārspējamu atbalstu un pārbaudītu biznesa modeli. Līdz ar paziņojumu, ka visas automašīnas Apvienotajā Karalistē līdz 2040. gadam būs elektriskas, tagad ir ideāls laiks, lai iesaistītos videi draudzīgu transportlīdzekļu nomā. Mēs esam izveidojuši sistēmu, kas nodrošina produktu, iekārtu un pakalpojumus, kas ļauj attīstīties dinamiskiem un uzņēmīgiem biznesa profesionāļiem.

Green Motion ir atzīts par pasaules vadošo zīmolu automašīnu un furgonu nomas nodrošināšanā ar zemāku CO2 emisiju līmeni. Mums ir vairāk nekā 600 atrašanās vietu vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē, tāpēc varat justies pārliecināti, ka pievienojaties tālredzīgam un stabilam uzņēmumam. Uzziniet vairāk par priekšrocībām, kas saistītas ar automašīnu nomas franšīzes īpašumtiesībām un darbību, izmantojot Green Motion.

LV Green Motion Car Rental CEO Richard Lowden 767x767
Richard Lowden, Dibinātājs & CEO

2005. gadā Green Motion transportlīdzekļu nomas dibinātājs un priekšsēdētājs Ričards Lodens reaģēja uz globālo vajadzību veikt patiesus un pozitīvus pasākumus, lai piedalītos klimata pārmaiņu ietekmes mazināšanā, un sāka izveidot pasaulē pirmo transportlīdzekļu nomu. uzņēmums, kas ir saudzīgāks pret vidi.

Organizācijas koncepcija bija ļoti vienkārša – sniegt saviem klientiem, gan atpūtai/mazumtirdzniecībai, gan biznesam, izvēli un iespēju īrēt videi nekaitīgākus transportlīdzekļus, tādējādi samazinot to CO2 emisijas, vienlaikus gūstot labumu no lielākas un uzlabotas degvielas ekonomijas. Izstrādājot Green Motion, viņš identificēja īstu nišu transportlīdzekļu nomas un automašīnu nomas tirgū, lai klientiem nodrošinātu videi nekaitīgāku alternatīvu.

“Green Motion tagad ir pozicionēts kā viens no nozares spēcīgākajiem un inovatīvākajiem zīmoliem. Kā Green Motion ģimenes loceklis jūs gūsit labumu no nepārspējama atbalsta un apmācības, unikālas zīmola identitātes un nozarē vadošās tehnoloģijas, nodrošinot, ka jūsu bizness ir jaunā mobilitātes laikmeta priekšgalā. - Ričards Lodens

Mēs esam izveidojuši īstu USP globālajā nomas tirgū un jau esam nostiprinājušies kā videi draudzīgu transportlīdzekļu nomas pionieris un tirgus līderis. Lai atbalstītu mūsu biznesa stratēģiju, esam izstrādājuši unikālu un dinamisku zīmola identitāti, kas mūs ir ierindojis starp labākajiem pasaules auto nomas industrijā. Mēs pastāvīgi esam saņēmuši atzinību, atzīmējot un apbalvojot mūsu unikālo pozīciju tirgū un mūsu sasniegumus vides veicināšanā saistībā ar transportlīdzekļu nomu, pirmie uzsākot automašīnu nomas uzņēmumu zaļās/vides platformā. Kā Green Motion franšīzes ņēmējs jūs patiesi kļūsit par godalgota zīmola daļu