Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

Rīgas Lidosta

Ja meklējat automašīnu nomu Rīgas lidostā, nemeklējiet tālāk. Mēs piedāvājam transportlīdzekļus ar zemu CO2 izmešu līmeni, kas ir vismodernākās vides tehnoloģijās, ar nomas transportlīdzekļu izvēli visā diapazonā, sākot no mazām pilsētas automašīnām līdz luksusa limuzīniem, un tas viss sniedz mūsu klientiem iespēju samazināt CO2 emisijas.

Padomi auto nomai Rīgas lidostā

Pirms īrēšanas

Izvēlies prātīgi. 2019. gadā mēs ieviesām mūsu vairāku produktu sistēmu, kas palīdz jums izvēlēties automašīnu atbilstoši jūsu vajadzībām un viegli redzēt galīgo cenu. Automašīnas nomas apdrošināšanā var būt sarežģīti orientēties, un bieži vien tā nav tā, kā jūs gaidāt. Veicot rezervāciju pie mums, jūs saņemsiet pareizo apdrošināšanu savai nomai.

Kad jūs savācat savu transportlīdzekli

Plāno uz priekšu. Mēs iesakām izplānot maršrutu pirms došanās ceļā, īpaši, ja lidostā nomājat automašīnu. Vai esat pārliecināts, kur jūs satiekat savu pavadoni vai kur atrodas nomas galds? Jūsu apstiprinājuma e-pastā būs atrašanās vietas kontaktinformācija, tāpēc iesakām iepriekš saglabāt numuru savā tālrunī.

Sagatavojiet pareizos dokumentus. Mēs cenšamies, lai reģistrēšanās process būtu pēc iespējas nesāpīgāks, taču juridisku iemeslu dēļ mums ir jāapstrādā noteikta informācija, tāpēc to sagatavošana var paātrināt procesu. Pārliecinieties, ka jums ir sagatavota informācija par rezervāciju, kā arī vadītāja apliecība, pase un derīga kredītkarte.

Pabeigt transportlīdzekļa pārbaudi. Kad tiekat aizvests uz automašīnu, ir svarīgi aizpildīt transportlīdzekļa stāvokļa ziņojumu (VCR) un atzīmēt visus esošos bojājumus, īpašu uzmanību pievēršot pieciem bojājumu punktiem. Ja jūs par to neziņojat, jūs varat būt atbildīgs par šiem bojājumiem, kad atdosit transportlīdzekli. Mēs nevēlamies, lai jūs tiktu pieķerti, tāpēc esam izveidojuši parocīgu transportlīdzekļa apskates video, lai palīdzētu jums rūpīgi pārbaudīt visu.

Kamēr jūs īrējat

rūpējies. Diemžēl jūs varat būt atbildīgs par jebkādiem bojājumiem, kas nodarīti jūsu aprūpē esošajam transportlīdzeklim, un tas atšķirsies atkarībā no jūsu izvēlētā produkta. Liela daļa jebkurai automašīnai nodarītajiem bojājumiem var būt bojājumi, ko savācat autostāvvietās, tāpēc esiet piesardzīgs, ja vietas ir ierobežotas, novietojiet automašīnu tālāk un ejiet nedaudz tālāk līdz galamērķim.

Kad atgriežat savu transportlīdzekli

Pabeigt transportlīdzekļa pārbaudi. Ir pienācis laiks vēlreiz veikt videomagnetofonu, un tas ir vēl svarīgāk, lai pilnībā reģistrētu visus bojājumus, neatkarīgi no tā, cik mazi, lai nodrošinātu, ka esat pilnībā apdrošināts un mēs varam efektīvi apstrādāt jūsu atgriešanu. Noteikti pārbaudiet transportlīdzekli tāpat kā iepriekš, īpašu uzmanību pievēršot pieciem bojājumu punktiem.

Green motion car rental latvia riga airport 1400x400