Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

COVID-19 ievestie jaunumi

COVID-19 Safety Shield

Green Motion automašīnu nomas tīkls joprojām ir atvērts un ir gatavs atbalstīt jūsu personīgās transporta vajadzības COVID-19 globālās krīzes laikā. Atbalstot mūsu augsti novērtētos klientus, mēs bijām viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas ieviesa jaunu protokolu, lai vēl vairāk uzlabotu viņu un, protams, mūsu darbinieku drošību visās mūsu vietās visā pasaulē. Lai gan mēs visi kopīgi veicam savu lomu COVID-19 izplatības samazināšanā un atbalstām savus nacionālos veselības dienestus un galvenos darbiniekus, katra Green Motion atrašanās vieta tiek pielāgota personāla un klientu aizsardzības protokoliem. Visiem darbiniekiem ir izsniegtas atbilstošas sejas maskas un cimdi, jāievēro sociāla distancēšanās un regulāri jātīra rokas, izmantojot ziepes un dezinfekcijas līdzekli.

Skatieties mūsu atjauninājuma video

Uzlabota automašīnu tīrība un dezinfekcija

Mēs ne tikai veicam standarta uzlabošanu, bet arī nodrošinam katra transportlīdzekļa dezinfekciju pirms nomas. Komanda ir apmācīta, lai īpaši koncentrētos uz galvenajiem saskares punktiem, izmantojot mūsu 20 punktu kontrolsarakstu, tostarp stūri, pārnesumu vadības ierīces, rokas bremzi un citus automašīnas interjera aspektus, kas regulāri nonāk saskarē ar mūsu rokām. Tie ir dezinficēti ar ieteicamo dezinfekcijas līdzekli, kas arī atbilst mūsu politikai, izmantojot ķīmiskas vielas, kas nekaitē videi.

Saņemot automašīnu nomā, jūs atradīsiet papīra lenti pāri stūrei vai piekārtu karti atpakaļskata spogulī, kas apstiprina, ka transportlīdzeklis ir pilnībā gatavs pirms lietošanas.

Aizsardzības pasākumi

Mēs esam nodrošinājuši visiem darbiniekiem visus nepieciešamos līdzekļus pret COVID-19, tostarp sejas maskas, sejas aizsargus, cimdus un aizsargbrilles, un visi biroji ir nodrošināti ar aizsargājošiem darba virsmas, lai palīdzētu jums un komandai būt piesardzīgiem.

Mēs esam arī izveidojuši norādes ap visām vietām, tostarp sociālās distancēšanās grīdas uzlīmes, lai palīdzētu jums un citiem mūsu klientiem ievērot drošu distanci, stāvot rindā. Kā vienmēr, mēs arī aicinām jūs izmantot mūsu otrreizējās pārstrādes zonas un nekavējoties izmest atkritumus tam paredzētajās tvertnēs.

Roku mazgāšana un dezinfekcija

Mēs esam izveidojuši informatīvus plakātus, kurus jūs redzēsiet ap mūsu atrašanās vietām, tostarp par labākajām roku mazgāšanas metodēm un to, kā jūs varat pievērst uzmanību pieskaršanās vietai. Katrs dezinfekcijas līdzekļa dozators ir automātisks, lai līdz minimumam samazinātu vajadzību pieskarties, un ir izgatavots no pulverkrāsota viegla tērauda, kas nozīmē, ka tie ir sanitāri un mūsu komandai viegli tīrāmi.

Jūs varēsiet izmantot arī galda virsmu un brīvi stāvošas sanitārijas stacijas, un mūsu vietās būs pieejamas arī antibakteriālas salvetes lietošanai, kad izmantojat mūsu digitālā paraksta paliktņus vai citus piederumus.

Kas jādara, ja man jāievēro karantīna?

Ja jums ir jāiet karantīnā pirms nomas termiņa beigām, lūdzu, informējiet mūs, cik drīz vien iespējams, sazinoties ar atgriešanas vietu, lai izvairītos no nokāvētās atgriešanas maksas. Mēs, iespējams, varēsim paņemt no jums automašīnu vai pagarināt nomas termiņu, lai kāds ģimenes loceklis varētu atgriezt transportlīdzekli vēlāk.

Pievērsiet uzmanību drošības vairogam

Publiskojot jauno protokolu, mēs pievienosim identifikatoru katrai vietai, kurā ir spēkā mūsu klientu un personāla drošības procedūras, tāpēc pievērsiet uzmanību mūsu vairoga ikonai. Vairoga ikona apstiprinās mūsu apņemšanos:

  1. Vienlaicīgi esošo cilvēku skaita ierobežošana
  2. Regulāri veiciet sanitāro procedūru, īpašu uzmanību pievēršot saskares punktiem, tostarp durvju rokturiem, margām utt.
  3. Grīdas marķējuma nodrošināšana, lai palīdzētu klientiem saglabāt sociālo distancēšanos
  4. Personāla un klientu aizsardzības vairogu uzstādīšana
  5. Ofisā ir pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis un antibakteriālas salvetes
  6. Personāls, kas valkā individuālos aizsardzības līdzekļus (IAL), tostarp maskas un cimdus
  7. Visi transportlīdzekļi tiek pilnībā apkalpoti, izmantojot ieteiktos antibakteriālos un sanitāros produktus, kas ir videi nekaitīgi

Mēs vēlētos izmantot šo iespēju, lai pateiktos visiem mūsu klientiem visā pasaulē, kuri ir izvēlējušies Green Motion automašīnu un busu nomu, lai nodrošinātu savu individuālo aizsardzības transportu. Ja jums nepieciešama papildus informācija vai palīdzība vai padoms par automašīnas vai busiņa nomu no Green Motion COVID-19 pandēmijas laikā, lūdzu, sazinieties ar mums.