Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

Kļūstiet par korporatīvo partneri

Biznesa automašīnu un busu nomai jābūt vienkāršai, elastīgai un rentablai. Tāpēc mēs piedāvājam korporatīvos kontus ar īpašu kontu pārvaldnieku un ērti lietojamu tiešsaistes portālu, lai jūs varētu pārvaldīt savu automašīnu nomu, netērējot laiku lieki. Mūsu tiešsaistes portālā ir izveidots administrators, kas var skatīt visus lietotājus un rezervācijas, un pēc tam varat iestatīt individuālu pieteikšanos katram darbiniekam. Tas ietaupa jūsu laiku, vienlaikus sniedzot pilnīgu pārskatāmību par darbībām savā kontā.

Mūsu biznesa automašīnu nomas parkā ir iekļauti jaunākie transportlīdzekļi ar viszemākajām CO2 emisijām savā kategorijā, tādēļ, ja vēlaties samazināt sava uzņēmuma CO2 ietekmi, mūsu uzņēmums var palīdzēt.

LV Green Motion Car Rental Corporate Account Managers 767x767

Galvenās priekšrocības

 • Viegli lietojams auto nomas portāls
 • Īpašs konta pārvaldnieks un rezervāciju komanda
 • Ļoti konkurētspējīgas likmes un kredīta iespējas
 • Transportlīdzekļi ar zemu CO2 emisiju līmeni, lai samazinātu jūsu uzņēmuma CO2 ietekmi
 • Piegādes un nodošanas pakalpojums
 • Vairākas apdrošīnāšanas opcijas
LV Green Motion Car Rental Line of cars 767x767

Mūsu korporatīvo automašīnu un busiņu klāsts

Mēs piedāvājam plašu zemākas emisijas transportlīdzekļu klāstu, tostarp hibrīdus, elektriskos un filtrētos dīzeļdzinējus, lai palīdzētu samazināt jūsu uzņēmuma CO2 ietekmi. Mēs piedāvājam arī tradicionālākus transportlīdzekļus un sadarbojamies ar plašu ražotāju klāstu, piemēram, Audi, BMW, Honda un Toyota. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties īrēt busu vai zema oglekļa satura automašīnu parku savai komandai, sazinieties, lai apspriestu, kā Green Motion var atbalstīt jūsu biznesu.

LV Green Motion Car Rental Green Leaf Car 767x767

Biznesa automašīnu nomas priekšrocības ar Green Motion

 • Tūlītēja rezervēšana, nav nepieciešams zvanīt vai rezervēt tiešsaistē
 • Pārvaldiet iepriekšējās un turpmākās rezervācijas
 • Izveidojiet savus lietotājus savā organizācijā
 • Eksportējiet visus datus programmā Excel
 • EKO apzinīga biznesa automašīnu noma

Kļūstot par Green Motion Car un Van Rental korporatīvo partneri, jūs varat samazināt sava uzņēmuma CO2 ietekmi, vienlaikus baudot izcilus pakalpojumus. Mēs nodrošinām, ka visiem mūsu transportlīdzekļiem ir zemākās CO2 emisijas savā kategorijā, un sniedzam regulārus CO2 emisiju ziņojumus, ļaujot mūsu klientiem labāk pārvaldīt savu vides politiku. Mēs arī pārstrādājam ūdeni, ko izmantojam automašīnu mazgāšanai, izmantojam tikai videi draudzīgus šķidrumus un, ja iespējams, savās vietās samazinām papīra un plastmasas izmantošanu.

Mēs aizrautīgi cenšamies samazināt ceļošanas ietekmi uz vidi, tāpēc, ja tas Jums arī ir svarīgs, sazinieties ar mums, lai runātu par automašīnām un mikroautobusiem ar zemu oglekļa dioksīda emisiju līmeni, ko piedāvājam, izmantojot mūsu biznesa kontus.