Green Motion Car and Van Rental Bezkontakta COVID-19 Korparatīvs klients Franšīze Kontakti Rezervēt tagad

Par mums

Vides politika

Lojalitāte

Zaļš Sudraba Zelta VIP

Multi-produkti

Bāzes Plus+ Premium Premium+

News

vietas

Blogs

dg-contactless

Bezkontakta Auto noma

Green Motion's Straight to Car nomas pakalpojums Drive & Go ļauj apiet tradicionālās automašīnu nomas problēmas un izbaudīt pilnu nomas pieredzi bez nevajadzīgas cilvēku mijiedarbības — patiesa bezkontakta automašīnu noma.

LV Green Motion Car Rental Contactless White Shirt 767x767

Kas ir bezkontakta auto noma?

Bezkontakta automašīnu noma no Green Motion ir tiešām bez kontakta, kā arī ir drošāks ceļošanas veids. Izmantojot bezkontakta automašīnu nomu, varat izvairīties no rindām un paņemt savu automašīnu, kad esat gatavs. Lietotne jums izsniegs jūsu digitālo atslēgu 15 minūtes pirms paredzētās nomas sākuma, un jūs varat sākt!·

  • 100% bezkontakta automašīnu noma
  • Bez papildus vai ikmēneša maksas
  • Bez rindām
  • Pieejams 24/7
  • Automašīnas ar zemu CO2 emisiju līmeni
  • Izmantojiet viedtālruni kā atslēgu
  • Apskati mašīnu un brauc
  • Premium klases auto


LV Green Motion Car Rental Contactless Website Booking 767x767

Kāpēc izvēlēties Greenmotion auto nomu?

Kopš globālās COVID-19 krīzes sākuma esam vadījuši savu tirgu ar mūsu COVID-19 Shield klientu un personāla drošības programmu. Automašīnu bezkontakta noma nodrošina papildus drošības līmeni, novēršot saskarsmi ar cilvēkiem.

Mēs esam ieguldījuši resursus vadošajās tehnoloģijās, lai nodrošinātu jums pēc iespējas vienmērīgāku pieredzi, izvēloties bezkontakta nomu. Jūs kontrolējat visu procesu, izmantojot mūsu lietotni, tostarp dokumentu reģistrēšanu un rezervācijas apstiprināšanu, līdz jūs saņemat nomas līgumu un izmantojat tālruni, lai atbloķētu transportlīdzekli. Pēc tam lietotnē varat reģistrēt visus bojājumus, nobraukumu un degvielas līmeni.

Izvēloties bezkontakta pakalpojumu, jūs varat izņemt savu automašīnu arī ārpus darba laika bez papildu maksas vai gaidīšanas laika. To ir viegli rezervēt, un tas tiks parādīts kā galvenā opcija vietās, kur tā ir pieejama.

Pievienojieties mums, izmēģinot automašīnu nomas nākotni un nomājiet bezkontakta režīmā jau šodien.

Green Motion ir pirmais nomas uzņēmums pasaulē, kas sniedz patiesi bezkontakta nomas pakalpojumu.

Kad transportlīdzeklis tiek darbināts ar lāpstiņu atslēgu, lūdzu, izmantojiet automašīnā esošo atslēgu, lai iedarbinātu aizdedzi. Drive & Go ir reģistrēta preču zīme, kas pieder un ko pārvalda Green Motion Limited. Straight to Car un bezkontakta automašīnu noma ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder un ir licencētas Move Mee Limited.